Kaip sėkmingai paruošti abiturientus artėjantiems egzaminams?

Atvira nuotolinė diskusija

Ar ir Jūs nerimaujate, kaip šių metų abiturientams seksis išlaikyti egzaminus po ilgalaikio nuotolinio mokymo? 


O kaip dėl egzaminų laikymo laiko pratęsimo? Ar to tikrai reikia abiturientams? Ką manote apie papildomas konsultacijas, kurias ketinama skirti abiturientams? Ar verta jas organizuoti? 

Ką daryti, kad nepasikartotų praėjusių metų scenarijus, kuomet matematikos brandos egzamino neišlaikė 30 proc. abiturientų? O gal dėl artėjančių egzaminų rezultatų neverta nerimauti? 


Aišku viena - kyla daugiau klausimų nei atsakymų.  


Tad kas kaltas dėl kylančio nerimo apie artėjančius brandos egzaminus? Mokytojai? Švietimo politika? Kritusi mokinių motyvacija? Karantinas? O ar gali būti taip, kad karantino dėka į dienos šviesą iškilo tokios sisteminės šalies švietimo problemos kaip bandymas informaciją ne suprasti, o išmokti mintinai, vadovėlinis mokymas, informacijos atkartojimas, per mažas individualus dėmesys mokiniui?


Susitikime padiskutuoti kartu su mokytojais, kurie šių metų abiturientus ruošia artėjantiems brandos egzaminams.

Kviečiame prisijungti prie diskusijos įrašo!

Svarbiausia informacija dalyviui

  • Diskusija vyks balandžio 16 dieną 14:00 val. Nuorodą prisijungimui atsiųsime likus vienai valandai iki diskusijos pradžios.

  • Registracija į diskusiją aktyvi iki balandžio 16 d., 10 val.

  • Diskusijos trukmė - 2 val.  

  • Diskusiją moderuoja Marija Serbintaitė.

  • Dalyvavimas užregistravusiems yra nemokamas. Diskusijos dalyviams bus išduodamos dalyvavimą patvirtinančios pažymos. (Ši programa nėra akredituota, tačiau dalyviams išduosime pažymas, patvirtinančias dalyvavimą.)

  • Diskusija skirta klasių vadovams, dalyko mokytojams, vadovams, pavaduotojams, tėvams ir visiems, kuriems ši tema aktuali.

Diskutuoja

Mindaugas Grigaitis

Kauno jėzuitų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas, Vilniaus universiteto Kauno fakulteto lektorius.

Dovilė Žigienė

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos vyresnioji matematikos ir informacinių technologijų mokytoja, „Prisijungusi Lietuva" lektorė.

Mindaugas Nefas

Šv. Kristoforo gimnazijos istorijos mokytojas-metodininkas, istorijos egzaminų vertintojas.

Laima Zdanavičienė

Gruzdžių gimnazijos chemijos ir biologijos mokytoja – mobiliųjų įrenginių patarėja, SMP konsultantė, biologijos VBE vertintoja.

Komanda ir kontaktai

Marija Serbintaitė

Diskusijos moderatorė, atsakinga už diskusijos turinį bei pranešėjus. Kilus klausimams, prašome kreiptis: marija@mokymosi.lt, +3706 096 7787

Eglė Survilaitė-Šimienė

Atsakinga už pagalbą dalyviams techniniais klausimais, diskusijos metu. Kilus klausimams, prašome kreiptis: egle@mokymosi.lt, +3706 743 7337