Įtraukieji žaidimai darželinukams. Suomijos patirtis


KVIEČIAME REGISTRUOTIS!


SVARBU! Šis vebinaras nėra Besimokančių darželių tinklas programos dalis!

Suomijos mokytojai jau daugelį metų ugdo vaikus, remdamiesi naratyvinio žaidimo principais. Ir štai, Suomija - laimingiausia šalis jau ketverius metus iš eilės! Kaip manote - tai tik sutapimas ar ugdymo metodai ankstyvojoje vaikystėje išties turi lemiamą poveikį vaiko ateičiai? 


Suomiai mano, jog žaidimas - pagrindinis įrankis, vaikui padedantis išreikšti savo mintis, idėjas, fantazijas, emocijas bei bendrauti su jį supančiu pasauliu. Tad visai nenuostabu, jog Suomijos darželiuose vaikams turi būti sudaromos sąlygos žaisti kasdien. 


Žaidimas yra viena aukščiausių pedagoginio ugdymo formų, tad mokytojui, vedant vaikus į kokybiško žaidimo pasaulį, reikia turėti nemažai žinių bei informacijos. Pirmiausia, mokytojas turi žinoti, kaip sukurti kokybišką pedagoginę aplinką bei atitinkamas sąlygas žaidimui. Antra, mokytojas turi gebėti inicijuoti žaidimo temas, atitinkančias vaiko amžių.


Vebinaro metu:

 • iš arčiau susipažinsime su naratyvinio žaidimo metodu;
 • aptarsime pozityviąją pedagogiką (tai yra pats svarbiausias pedagoginio ugdymo metodas Suomijoje);
 • sužinosite, kaip kasdieninėje veikloje lengvai ir praktiškai galima taikyti pozityviojo ugdymo metodus;
 • susipažinsite su žaidimo pedagogika grįstu Suomijos darželių pristatymais, iš kurių galėsite pasisemti daug pritaikomų ir įgyvendinamų idėjų savo įstaigai.

Svarbiausia informacija dalyviui

 • Vebinaro data balandžio 13 d. (antradienį), 13:00-14:30 val.

 • Vebinaras vyks Zoom aplikacijoje

 • 1 dalyviui 15 eur.

  2-3 dalyviams po 13 eur/asm.

  4 ir daugiau po 10 eur/asm.

 • Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.).

 • Mokymai skirti norintiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams norintiems iš arčiau susipažinti naratyviniu žaidimu bei pozityviosios pedagogikos subtilybėmis bei pasisemti naujų idėjų.

PRIEŠ REGISTRUODAMIESI SUSIPAŽINKITE SU SVARBIA INFORMACIJA!

Lektorė

Lektorė

Simona Lunina

Ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo mokytoja Suomijoje. Suomijos privataus darželio "Bumblebees daycare" direktorė - pedagoginio ugdymo koordinatorė.