Pasiruošimas kompetencijų vertinimui ir vadovavimo meistriškumo lavinimas

4 dalių mokymų ciklas lapkričio 3-24 dienomis

Tai intensyvi 4 dalių mokymų programa, kurios tikslas — padėti efektyviai pasirengti kompetencijų vertinimui. Kartu tai — vadovavimo meistriškumo stiprinimo treniruotė, padėsianti kasdienėse situacijose atrasti tinkamus vadovavimo sprendimus (nuo strateginių pasirinkimų iki darbo su kolektyvu).

Kviečiame Jus nuodugniai susipažinti su kompetencijomis ir jų vertinimu!

Šio mokymų ciklo metu aiškiai suvoksite savo, kaip pretendento, rolę, tai, ko tikisi vertintojai bei ką jie vertina. Taip pat įsivardinsite savo stiprintinas puses ir suvoksite, kaip konkrečiai galima jas stiprinti (remiantis kompetencijų modeliu).

Nagrinėsite 5 kompetencijas — vadovavimas ugdymui, vadovavimas žmonėms, strateginis mąstymas ir pokyčių valdymas, mokėjimas mokytis, asmeninis veiksmingumas. 

Mokymų ciklo turinys

Jūsų laukia 4 trijų valandų trukmės mokymai per Zoom.

 • I, II ir III dalies mokymų per Zoom turinys

  Susitikimų metu nuodugniai susipažinsite su 5 kompetencijomis, analizuosite situacijas, pasiruošite interviu.

  Po kiekvieno susitikimo lektorius pasidalins užduotimis, kurias reikės atlikti iki kito susitikimo.

 • IV mokymų dalis — klausimų ir atsakymų sesija

  Šios sesijos metu galėsite užduoti klausimus, kurie iškils mokymų eigoje, dalyvaujant susitikimuose bei savarankiškai atliekant užduotis, o lektorius Jums pateiks atsakymus.

 • Autorinė knyga ir papildomas interviu

  Šio mokymų ciklo dalyviams padovanosime dvi vertingas dovanas — autorinę pasiruošimo kompetencijų vertinimui knygą (kurios vertė 25 eur.) bei interviu su ugdymo įstaigos vadovu, sėkmingai išlaikiusiu kompetencijų vertinimą.

Mokymų laikas, datos, temos

 • 1

  I dalis. Giluminis susipažinimas su kompetenciju vertinimu

  • Susitikimas vyks lapkričio 3 d. 14:00 - 15:30 val.

 • 2

  II dalis. Praktinis užsiėmimas: situacijų analizė

  • Susitikimas vyks lapkričio 10 d. 14:00 - 17:00 val.

 • 3

  III dalis. Praktinis užsiėmimas: interviu

  • Susitikimas vyks lapkričio 17 d. 14:00 - 17:00 val.

 • 4

  IV dalis. Klausimų-atsakymų sesija

  • Susitikimas vyks lapkričio 24 d. 14:00-15:00

Kodėl verta dalyvauti?

 • Tai unikali programa, kurioje per visą programos gyvavimo laikotarpį jau sudalyvavo daugiau nei 500 pretendentų. Į vertinimą nukeliauja ne visi programos alumnai, tačiau daugiau nei 90% pretendentų vertinimą išlaiko sėkmingai.

 • Programos metu teikiamas specializuotas grįžtamasis ryšys iš mokymų lektoriaus bei dalyvių. Kartais pasidalijimas žiniomis ir patirtimi su kolegomis gali būti labai vertingas.

 • Programos dalyviams suteikiamos nuolaidos Kompetencijų paketui arba asmeninei konsultacijai įsigyti.

Pasiruošimo kompetencijų vertinimui knyga

Mūsų komanda sukūrė ir išleido knygą, padėsiančią pasiruošti kompetencijų vertinimui. Knygoje rasite gausybę skaitinių ir užduočių, patarimų ir rekomendacijų. Šio leidinio turinys padės įsivertinti ir kokybiškai pasiruošti.

Šią knygą padovanosime visiems programos dalyviams.

Svarbu žinoti:

 • Programą akredituoja VšĮ Edukateka. Programą baigusiems dalyviams bus išduodami 40 ak. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

 • Dalyvių skaičius ribotas, į vieną grupę gali registruotis tik 16 žmonių. Registracija į mokymus uždaroma laprkičio 2 d. 23:59 val.

 • Mokymai bus įrašomi ir prieinami dalyviams visos programos metu. Programos turinį galėsite žiūrėti visos programos metu ir dar dvi savaites po programos pabaigos.

 • Zoom nuorodą į pirmuosius mokymus išsiųsime el. paštu, kurį nurodėte registruodamiesi, likus vienai valandai iki susitikimo pradžios.

 • Jeigu jau turite paskyrą www.e-mokymosi.lt sistemoje, registruodamiesi naudokite tą el. pašto adresą, kuriuo jungiatės prie sistemos.

Programos lektorius

Lektorius

Lukas Benevičius

Lukas Benevičius – švietimo konsultantas, lektorius, sertifikuotas „Embodiment“ ir patyriminio ugdymo treneris, „Art of hosting“ metodo praktikas, fasilitatorius, VšĮ „Mokymosi mokykla“ įkūrėjas ir vadovas, VšĮ „Mokymosi namai | Patirčių slėnis“ bendraautorius, Nesmurtinės komunikacijos praktikas, turintis pedagoginio darbo praktikos.

Susipažinkite su programos dalyvių atsiliepimais

„Seminaras - mokymai buvo puikūs, nes atitiko lūkesčius. Aiškūs, konkretūs. Lektorius puikus savo srities specialistas. Puikiai bendrauja su klausytojais, kiekvienas sulaukia dėmesio ir paaiškinimų. Labai džiaugiuosi, dėkoju Jums.“ 

***

„Šiandien gavau teigiamą kompetencijų įvertinimą, todėl noriu padėkoti visai Jūsų komandai už profesionalius, kompaktiškus mokymus ir palaikymą. Šis vertinimas man buvo antras, tad dalyvavimas mokymuose asmeniškai man buvo svarbus tuo, kad leido konkrečiau susidėlioti mintis ir paskatino didelei savirefleksijai. Teko atmesti visas emocijas, gailestį sau ir aiškiai įsivardinti savo silpnąsias puses bei padirbėti su jomis. Bendros pastangos davė rezultatą.“ 

***

„Po daugelio metų vėl grįžtu prie pasirengimo kompetencijų vertinimui. Nors praėjusį kartą kompetencijų vertinimą įveikiau sėkmingai ir tapau mokyklos direktore, tada jaudinausi mažiau. Dabar daugiau trukdo baimė ir apima toks jausmas, kad kuo daugiau žinau, suprantu, kad nieko nežinau. Šie mokymai praplėtė žinojimo ratą, privertė iš naujo peržvelgti ir prisiminti teorinius dalykus, pakelti akis ,,į dangų" - grįžti prie svajonių, prie vizijos. Mokymai atitraukė nuo kasdienybės ir grąžino prie prasmės - kodėl noriu tęsti šį darbą. Ačiū už mokymus, buvo labai naudingi. “ 

 ***

„Nuostabūs mokymai. Tiksliai ir naudingai pateikta informacija. Labiausiai iš jų išsinešu požiūrį tiek į kompetencijų vertinimą, tiek į vadovavimo darbą. Kilo daug idėjų, supratau, kad turiu nemažai patirties tik reikia ją išmokti dalintis bei būtent patirtimi ir grįsti savo darbą, taip motyvuojant bendruomenę.“