Kūrybiškos priemonės darbui su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais

Spalio 15 d. 13 val.

Kasmet į bendrojo ugdymo įstaigas akeliauja vis daugiau specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų. O baimės ir nežinomybės mokytojams, ketinantiems su jais dirbti, nei kiek nesumažėja... Kaip palengvinti ugdymo procesą, dirbant su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais? Kaip geriau juos suprasti, pažinti? Kaip jiems padėti?

Baimę ir nežinomybę įveikti padės meilė, paprastumas ir truputis kūrybiškumo, kuris nereikalauja nei specialių išteklių, nei sudėtingo pasirengimo. 

Kviečiame  išlaisvinti savo kūrybiškumą praktiniuose mokymuose, kurių metu lektorė Vilija Karpavičiūtė–Samienė pasidalins savo patirtimi ir naudingais patarimais!

Šių praktinių mokymų metu:

 1. susipažinsite su lektorės kurtomis metodinėmis priemonėmis ir veiklomis, kurios padės dirbti su vaikais individualiai ir/ar grupėje, atsižvelgiant į ugdomas kompetencijas;
 2. susipažinsite su priemonėmis, pagamintomis naudojant antrines žaliavas (kurių daugumą rasite tiesiog savo namuose) ir išmoksite pasigaminti jas patys;
 3. sužinosite, kaip vaikus įtraukti į bendras grupėje organizuojamas veiklas, panaudojant turimas priemones;
 4. atrasite gausybę praktinių patarimų, kurie padės sklandžiai ugdyti vaikus, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių. 

Kodėl verta dalyvauti mokymuose?

Tai praktinis vebinaras, kurio metu susipažinsite su metodinėmis priemonėmis ir veiklomis, atitinkančiomis kiekieno vaiko individualius poreikius. 

Taip pat mokymuose dalyvauti verta, nes:

 • lektorė - praktikė, kuri pateikia aktualius ir naudingus pavyzdžius;
 • dalyviams suteikiama galimybė mokymų metu užduoti klausimus ir iškart gauti atsakymus;
 • mokymai įrašomi, tad dalyviams suteikiame galimybę įrašą peržiūrėti per 14 dienų; 
 • po mokymų dalyviams suteikiama visa medžiaga, kuri parodoma mokymų metu.

Svarbiausia informacija dalyviui

 • Mokymų data spalio 15 d. (penktadienį), 13:00-14:30 val.

 • Mokymai vyks Zoom aplikacijoje

 • Dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai (4 ak. val.).

 • Mokymai skirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo pedagogams, mokytojų asistentams, specialiesiems pedagogams bei visiems, dirbantiems su specialiųjų ugdymosi poreikių turinčiais vaikais.

Kaina

1 dalyviui 15 eur. 

2-3 dalyviams po 13 eur/asm. 

4 ir daugiau po 10 eur/asm.

Jeigu norite registruotis didesne nei 10 asm. grupe ir mokėti įstaigos lėšomis, prašome susisiekti el. paštu lina@mokymosi.lt

Jeigu matote, kad iki mokymų pradžios apmokėjimo atlikti nepavyks, tuomet el. paštu lina@mokymosi.lt atsiųskite garantinį raštą.

Lektorė

Vilija Karpavičiūtė-Samienė

Vilniaus specialiojo lopšelio-darželio „Čiauškutis“ vyresnioji ikimokyklinio ugdymo pedagogė, lektorė ir praktikė, metodinių priemonių specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams kūrėja.