VADOVŲ AKADEMIJA

Ilgalaikė nuotolinė programa, skirta vadovo asmeniniam tobulėjimui ir vadovavimo įgūdžių stiprinimui.

Bendraudami su šalies ugdymo įstaigų vadovais jaučiame, kad iššūkių jų kasdienybėje netrūksta. 

Siekdami išsiaiškinti, kokias kompetencijas ir įgūdžius vadovams būtina tobulinti, kad su iškylančiomis problemomis bei iššūkiais susidoroti būtų lengviau, nusprendėme pakalbinti ugdymo įstaigų lyderius iš skirtingų Lietuvos kampelių. Atvirų ir nuoširdžių pasikalbėjimų dėka mums pavyko išsiaiškinti aktualiausias temas ir problemas, kurios tapo šios ilgalaikės programos ašimi.

Programos metu drauge su profesionaliais lektoriais stiprinsime šias vadovavimo sritis: 

Kviečiame Jus į 8 mėnesių trukmės savo - autentiško vadovo kelionę!

Prisijunkite prie akredituotos 40 ak. val. trukmės programos ir leiskite sau augti, mokytis bei stiprinti vadovavimo įgūdžius per asmeninį patyrimą!

Programos grafikas ir temos

Programos vertė dalyviui

 • Programos turinys gilus ir pritaikytas ugdymo įstaigų vadovams bei lyderiams. Programos metu nagrinėsime itin aktualias temas, suformuotas remiantis realiu poreikiu.

 • Programos lektoriai – profesionalai, kurie kaip ir Jūs, vadovauja organizacijoms bei jau yra susidurę tokiais pat arba panašiais iššūkiais.

 • Programą palaiko ir rekomenduoja ISM universitetas bei Socialinių mokslų kolegija.

Programos metu Jus lydės šie lektoriai

Techninė informacija apie programą

 • 8 užsiėmimai nuotoliniu būdu

  Užsiėmimai vyks kartą per mėnesį Zoom aplikacijoje (1 užsiėmimo trukmė – 3 ak. val.) Visą video turinį įrašysime, kad įrašus galėtumėte peržiūrėti Jums patogiu metu, kiek norite kartų.

 • Užsiėmimų formatas

  Programos metu turėsite galimybę dalyvauti praktiniuose vebinaruose, pokalbiuose (interviu) su kviestiniais svečiais, klausimų-atsakymų sesijose bei diskusijose.

 • Papildoma medžiaga

  Po kiekvieno užsiėmimo su dalyviais pasidalinsime papildoma medžiaga (praktinėmis užduotimis, skaitiniais, vaizdo įrašais), kuri padės įtvirtinti įgytas žinias ir bus prieinama visos programos metu.

Kaina

250 eur/asm. (200 eur/asm., kai registruojasi 2 ir daugiau asm.)

Jei norite dalyvauti, tačiau nerimaujate dėl finansinių galimybių – pažadame, kartu rasime Jums tinkamiausias apmokėjimo sąlygas.

Registracija vyksta iki 2021 m. birželio 9 d. 10 val.

Programą koordinuoja

projektų vadovė Dovilė Žalpytė

Jeigu turite klausimų apie programą, idėjų arba pasiūlymų, susisiekite el. paštu dovile.zalpyte@mokymosi.lt arba telefonu +370 609 67763