Reikia pagalbos?

Čia rasite dažniausiai užduodamus klausimus ir atsakymus į juos

 • Ką daryti jei nepavyksta prisijungti? Rodo, kad toks el. paštas jau egzistuoja, neleidžia pasikeisti slaptažodžio.

  Kiekvieną kartą, kai jungiatės prie paskyros, turite suvesti tuos pačius duomenis, kuriuos vedėte ir pirmą kartą, kai registravotės. Jei pamiršote slaptažodį, spauskite „Pamiršote slaptažodį?“, tada į savo el. paštą gausite laišką su slaptažodžio pakeitimo nuoroda. Jei vis tiek nepavyksta prisijungti, parašykite į egle@mokymosi.lt

  Taip pat pasitikrinkite, ar esate prisijungimo (angl. sign in) ar naujos paskyros sukūrimo (angl. sign up) lape.

 • Kas gali dalyvauti programose?

  Programose laukiami visi! Turime temų, skirtų ugdymo įstaigų vadovams, pavaduotojams, administracijų darbuotojams, ikimoklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo pedagogams, 1-12 klasių mokytojams, dalykininkams, klasių vadovams, mokytojų padėjėjams, asistentams, socialinams pedagogams, socialiniams darbuotojams, specialiesiems pedagogams, mokyklų psichologams ir visiems, susijusiems su švietimu.

  Taip pat turime temų, kurios gali būti aktualios tėvams, pagalbos vaikui sistemos nariams ir kt.

 • Ką daryti jei nepavyksta prisijungti prie paskyros? Ar į kiekvieną programą reikia registruotis atskirai?

  Jei jungiatės pirmą kartą, būtinai turite susikurti savo paskyrą, tai padaryti galite paspaudę čia: https://www.e-mokymosi.lt/users/sign_up

  Visas, Jums priskirtas programas rasite prisijungę prie sistemos ir paspaudę ant skilties „Mano informacijos suvestinė“ viršutinėje meniu juostoje.

  Norėdami prisijungti prie mokamų programų, spauskite registracijos mygtuką norimoje programoje, užpildykite registracijos anketą ir atlikite mokėjimą. Gavę Jūsų apmokėjimą prijungsime Jus prie programos (apie tai būsite informuoti registracijos anketoje nurodytu el. pašto adresu).

  Prie nemokamų programų galite prisijungti savarankiškai, tiesiog spauskite registracijos mygtuką.

  Jei programą apmokėjote, tačiau ji nebuvo Jums priskirta, susisiekite el. paštu Egle@mokymosi.lt

 • Kaip ir kada galėsiu peržiūrėti mokymus?

  Kiekviena programa turi tam tikrą laiko tarpą, kuriam dalyviui suteikiama prieiga prie turinio. Ši informacija skelbiama kiekvienos programos puslapio aprašyme.

  Prisijungę prie programos turiniu galite naudotis neribotą kiekį iki prieigos galiojimo pabaigos, bet kuriuo paros metu, iš bet kokio įrenginio. T.y. net baigę programą ir dar turėdami likusio laiko, galite prisijungti ir patikusias dalis peržiūrėti dar kartą.

 • Ar galima mokėti dalimis?

  Esame lankstūs ir gerai suprantame įvairias žmogiškas situacijas. Dėl mokėjimo dalimis galime susitarti individualiai. Susisiekite Egle@mokymosi.lt ir aprašykite savo situaciją, pageidaujamą mokėjimų grafiką.

 • Ką daryti jei sistema rodo 100% atliktą kursą, tačiau pažymėjimas nėra sugeneruotas?

  Jei pažymėjimo nėra, grįžkite į kursą, spauskite Mano informacijos suvestinė -> pasirinkite norimą kursą ir įsitikinkite, kad kairėje pusėje prie visų temos vienetų matote violetinius apskritimus pažymėtus varnele. Šie simboliai reiškia, kad vienetas yra peržiūrėtas. Sistema sugeneruoja pažymą tik tada, kai visi turinio vienetai yra peržiūrėti.

  Jei atlikote šiuos žingsnius, tačiau vis tiek negaunate pažymėjimo, susisiekite Egle@mokymosi.lt

  Taip pat atkreipkite dėmesį į programos aprašymą. Visos mokamos mūsų programos yra akredituotos, tačiau yra nemokamo turinio, kuris nėra akredituotas. Tai mūsų dovana Jums. Pažymėjimai už tokias programas negali būti išduoti.

 • Kaip atsisiųsti pažymėjimą?

  Prisijunkite prie platformos www.e-mokymosi.lt Pasirinkite skiltį „Mano informacijos suvestinė". Ten rasite Jums priskirtą mokymų kursą. Kurso pabaigoje rasite savirefleksiją, kurią užpildžius Jums automatiškai bus sugeneruotas elektroninis kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas. (Vėliau jį visada rasite -> Mano paskyra -> Mokymų baigimo pažymėjimai.)

 • Ką daryti jei pažymėjime yra klaida?

  Jei pažymėjime radote įsivėlusią klaidą, parašykite į egle@mokymosi.lt

 • Ar galiu atsisiųsti visus failus į savo įrenginį?

  Į savo įrenginį galite atsisiųsti tik tuos failus, kurie yra skirti tiesioginiam naudojimui. Visi failai, kuriuos galite atsisiųti yra paženklinti rodyklės, nukreiptos žemyn, simboliu.

  Esama failų, kurie nėra mūsų sukurtas turinys. Tokiu atveju visuomet rasite į originalų šaltinį nukreipiančią nuorodą.

  Išimtys gali būti taikomos projekto „Ugdymo avilys“ turiniui. Šios programos turinį kuria visi savo asmenine iniciatyva prisijungę pedagogai. Nors turinį peržiūrime, negalime 100 % užtikrinti, kad mokytojai nepasidalintų ne savo autoriniais darbais.

  Visą kitą turinį kopijuoti ir platinti draudžiama. Gerbkime intelektinę nuosavybę!

 • Kuo skiriasi pažyma nuo pažymėjimo?

  Pažyma apie išklausytą turinį yra mūsų (VšĮ Mokymosi mokykla) patvirtinimas, kad peržiūrėjote tam tikrą turinį. Tai NĖRA akredituotos programos pažymėjimas. Pažyma dažniausiai išduodama už nemokamą turinį.

  Pažymėjimai išduodami akredituotų programos dalyviams. Pažymėjimas turi turėti: unikalų numerį, nurodytą tikslų programos pavadinimą, datą, trukmę bei dalyvio vardą ir pavardę. Visos mokamos kvalifikacijos kėlimo programos yra akredituojamos VšĮ Edukateka (akredituotas švietimo centras). Informacijos apie turinio apimtį ir pažymėjimą ieškokite kiekvienos programos aprašyme.

 • Ką daryti, jei mano profilyje pateikta klaidinga informacija?

  Jūs galite atlikti korekcijas savarankiškai e-mokymosi.lt sistemoje. Prisijunkite prie sistemos, spustelėkite ant savo vardo (dešinėje, viršutinėje puslapio dalyje) -> Mano paskyra -> Profilis. Įveskite teisingą informaciją ir spauskite „Išsaugoti pakeitimus“.

  Rekomenduojame visada pasitikrinti informaciją ir pakoreguoti netikslumus, nes tokie patys duomenys bus naudojami dalyvių sąraše bei pažymėjime.

  Jeigu įsivėlė klaida, ji greičiausiai atsirado dėl to, kad registracijos į programą anketoje įvedėte klaidingus duomenis. Būkite atidūs!

 • Ką daryti, jei įsigijau programą, bet negaunu jokios informacijos?

  Tam gali būti kelios priežastys: * Programos startas numatytas vėliau. Šią informaciją galite pasitikrinti programos aprašyme ar puslapyje. * Registracijos anketoje įvedėte klaidingus duomenis (pvz. suklydote rašydami el. pašto adresą) ir informacija Jūsų negali pasiekti. Tokiu atveju susisiekite Egle@mokymosi.lt, kad pakoreguotume informaciją rankiniu būdu. * Gali būti, kad registracijoje nurodėte vieną kontaktinį el. pašto adresą (pvz. darbinį), o mėginate prisijungti kitu el. pašto adresu (pvz. asmeniniu). Patikrinkite el. pašto dėžutę, kurią nurodėte registracijos anketoje ir vadovaukitės ten gautais nurodymais.

 • Dalyvavau fiziniame renginyje ir e-mokymosi.lt sistemoje noriu gauti e-pažymėjimą. Ką daryti?

  Programos lektorius arba projekto vadovas susisieks su Jumis praėjus ne daugiau nei 2 savaitėms nuo mokymų pabaigos ir atsiųs prisijungimo informaciją. Jei savirefleksija Jums buvo jau priskirta, prisijunkite prie savo profilio e-mokymosi.lt sistemoje, spauskite „Mano informacijos suvestinė“, pasirinkite norimą programą, atlikite savirefleksiją, kitus nurodytus žingsnius, susipažinkite su pateikta informacija. Įsitikinkite, kad prie visų turinio vienetų (kairėje pusėje, meniu juostoje) matote violetinius apskritimus su balta varnele. Kai viską baigsite, Jums bus sugeneruotas mokymų pažymėjimas.

 • Įsigijau programą, tačiau nespėjau jos peržiūrėti. Ką daryti?

  Susisiekite el. paštu Egle@mokymosi.lt, aprašykite savo situaciją ir pagal galimybes rasime susitarimą dėl prieigos trukmės pratęsimo.